Henkilöstö


Harri Eklund
Hallinto
Hallituksen puheenjohtaja
050 561 5626
harri.eklund@huoneistomyynti.com

Jari Mensonen
Myyntijohtaja
Partner, LKV, LVV, KiAT
Kaupanvahvistaja
0400 383 869
jari.mensonen@huoneistomyynti.com

Antti Niinimäki
Partner
Myyntipäällikkö, LKV, LVV, KiAT
Kaupanvahvistaja
041 440 5467
antti.niinimaki@huoneistomyynti.com

Risto Nipuli
Partner
Myyntipäällikkö, KiAT
0400 156 666
risto.nipuli@huoneistomyynti.com

Timo Matilainen
Vastaava hoitaja, LKV
0400 607 332
timo.matilainen@huoneistomyynti.com

Niko Samulin
Myyntineuvottelija, KiAT
041 141 5666
niko.samulin@huoneistomyynti.com

Robert Havaste
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT
045 128 0003
robert.havaste@huoneistomyynti.com

Ville Erola
Myyntineuvottelija
040 727 2335
ville.erola@huoneistomyynti.com
Tomi Saukko
Myyntiedustaja
050 4322 740
tomi.saukko@huoneistomyynti.com
Essi Nurmi
Hallinto
LKV

Saat meiltä nopeasti toteutuneisiin kauppoihin perustuvan hinta-arvion

Huoneistomyynti LKV, Huvilakatu 16, 00150 Helsinki | Puh. 09 4150 3300 | Huoneistotrendi Oy | Y-0996916-8

Tietosuojaseloste